Ubytování

Zveme Vás do nově  zrekonstruovaného apartmánu (bytu 1+1) přímo v Lipně nad Vltavou 300m od jezera, 500m od sjezdovky Kramolín. Sedmikráska Vám nabízí Lipno nad Vltavoutýdenní levné ubytování pro rodinu za cenu dostupnou pro každého. Ubytování je max. pro  2 dospělé a 2 děti do 12-ti let (palanda se zúženým lůžkem 200x70 cm). Vítání jsou ale i páry nebo třeba jen 2 kamarádi/kamarádky. Postele přizpůsobíme Vašim potřebám.

Snažili jsme se pro Vás vytvořit prostředí domova

Najdete u nás tedy i věci, které běžně v pronajatém ubytování nenajdete. 

 • Pro děti je zde Kniha dětských malířů, kde se u nás mohou zúčastnit celoroční soutěže, nechybí pastelky a vymalovánky
 • A kdyby se děti náhodou nudily, jsou pro ně připraveny různé společenské hry a knihy
 • Ve vybavení kuchyně nechybí citrusovač
 • Pro dospělé nechybí leckdy potřebná žehlička, ale také společenské hry 
 • Minibar s výběrem vín

Vybavení Sedmikrásky:

1.pokoj

 • Kuchyňský kout vybavený lednicí s mrazáčkem, rychlovarnou konvicí, sklokeramickou deskou s dětskou pojistkou, mikrovlnou troubou, potřebným nádobím pro vaření a stolování 4 osob
 • Minibar 
 • Dětský kout s palandou, lůžkoviny a povlečení v ceně,  palanda je žaluziemi oddělitelná, abyste nerušili děti při spánku

2.pokoj                                                                  apartmán na Lipně

 • Manželská postel (lze rozložit na dvě samostatné postele, prosím ohlašte nám předem), lůžkoviny a povlečení v ceně
 • Obývací kout s pohovkou a bobíky na sezení či odpočinek unavených nohou, televizor a komody na věci, šatní skříň.
 • Vstup na balkon

Toaleta a sprchový kout dohromady, teplá voda na bojler, v ceně osušky a ručníky, mýdlo, k dispozici fén. V chodbě je věšák, policový regál, zrcadlo, k dispozici úklidové potřeby, aku vysavač, žehlička. Vytápění elektřinou.

          apartmán LipnoApartmán se nachází ve 3. patře (poslední) bohužel bez výtahu. K dispozici je v domě zamykatelná lyžárna a kolárna. Klíče obdržíte při ubytování. Nejsme hotel, tudíž povlečení a ručníky, osušky v průběhu pobytu neměníme. Apartmán je nekuřácký ale je zde možnost kouření na balkoně, domácí mazlíčci nejsou povoleni. Parkování je možné u budovy bez poplatku, vyhrazená parkovací plocha pro budovu. Wi-fi připojení poskytujeme ZDARMA.

Apartmán se nachází v bývalém hotelovém komplexu a další apartmány Vám bohužel nemůžeme poskytnout. Nejsou naším majetkem. Ale věřte, že Sedmikráska je zde pouze jedna.

                                                                         ubytování Lipno

Ubytování je možné vždy od 13 do 15 hodin, vždy je nutné nahlásit předem přibližný příjezd, čekat Vás budeme před budovou. Odjezd v 11 hodin nebo dle domluvy. 

Sedmikráska apartmán lipno nad Vltavou

 


Kontakt

Apartmán Sedmikráska

Lipno nad Vltavou 4
382 78+420 608 533 374
David Puchinger
Ičo:02806151O sedmikráskách se říká, že se zrodily ze slz Máří Magdaleny, které vyplakala při ukřižování Ježíše Krista. V lidovém podání se jim říká "oko dne" anebo "boží úsměv" - to proto, že se otevírají ráno s východem slunce a večer se při západu slunce zavírají.

O sedmikrásce se navíc traduje, že je vhodným talismanem pro všechny, kdo mají čisté srdce a jsou věrní v lásce. V květomluvě znamenají skromnost, lásku, přirozenost.

Rádi Vás přivítáme v našem apartmánu a věříme,že u nás na Lipně prožijete spostu krásných dní.

U NÁS JAKO DOMA!